Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a středu 22. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Za teplou frontou, která přejde přes naše území k východu, k nám začne proudit teplý vzduch od jihozápadu, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07):Zataženo až oblačno, místy déšť nebo mrholení, od jihozápadu ustávání srážek a v Čechách místy až polojasno. Nejnižší teploty 6 až 2 °C. Mírný západní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: dobré

Počasí přes den (07-24):Oblačno až polojasno, na severu a severovýchodě ojediněle slabý déšť. Během dne od jihozápadu polojasno až skoro jasno. Nejvyšší teploty8 až 12 °C. Mírný jihozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav

Rozptylové podmínky: dobré

Témata:  počasí podzim

Aktuálně se děje

30. července 2026 13:49

Parkování u obchodních center má svá pravidla. Za chybu hrozí pokuta

Parkoviště u obchodních center a supermarketů bereme jako samozřejmost. Přijedeme, zaparkujeme, nakoupíme a odjedeme. Na první pohled jde o obyčejný prostor, kde „platí zdravý rozum“. Ve skutečnosti však jde o prostor, kde se střetává soukromé vlastnictví, pravidla silničního provozu i ochrana spotřebitele. Právě zde proto mnohdy vznikají nedorozumění a někdy i nepříjemné spory mezi řidiči, provozovateli parkovišť nebo pojišťovnami. 

Zdroj: Marie Dvořáková

Další zprávy