Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V neděli nás potěší slunce. Předpověď počasí na 12. ledna

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixabay

Tlaková výše bude postupovat přes střední Evropu k východu. Přes Německo dále k východu bude postupovat slábnoucí studená fronta, informuje ČHMÚ.

Počasí v noci (22-07): Skoro jasno až jasno. Místy mrznoucí mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Nejnižší teploty 0 až -4 °C, ojediněle až -6 °C. Slabý jižní až jihozápadní vítr 1 až 4 m/s. Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles Rozptylové podmínky: většinou mírně nepříznivé Počasí přes den (07-24): Skoro jasno až jasno. Zpočátku místy mrznoucí mlhy nebo zataženo nízkou oblačností, která se ojediněle udrží po celý den. Večer na severozápadě přibývání frontální oblačnosti. Nejvyšší teploty 3 až 7 °C, na Moravě místy kolem 0 °C, v 1000 m na horách kolem +2 °C. Mírný jižní až jihozápadní vítr, na severovýchodě území postupně čerstvý vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy a na horách na severu kolem 15 m/s. Tlaková tendence: slabý pokles nebo setrvalý stav Rozptylové podmínky: mírně nepříznivé, postupně místy dobré

Témata:  počasí

Související

Aktuálně se děje

20. května 2026 15:20

18. května 2026 16:55

13. května 2026 17:00

29. dubna 2026 10:50

28. dubna 2026 16:34

Standard & Poor’s varuje: ČEZ může mít nejhorší rating za téměř 20 let

Agentura Standard & Poor’s dnes varuje, že společnosti ČEZ zhorší rating na nejhorší úroveň za posledních minimálně takřka 20 let; zhoršuje svůj ratingový výhled při zatímním zachování hodnocení A-. Agentura hodnotí plán na vyčlenění nevýrobní části ČEZ a prodeje její části jako negativní z hlediska věřitelů, neboť krok může zhoršit obchodní a potenciálně také finanční profil podniku. Nevýrobní část je dlouhodobě stabilnější než část výrobní, která by tak při vyčlenění přišla o stabilizující kotvu. 

Zdroj: Lukáš Kovanda

Další zprávy