Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Předpověď počasí na noc a úterý 25. listopadu

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Michael Zelinka / INCORP images

Připravte se na oblačnou noc a chladný den, místy se srážkami. Meteorologové upozorňují na možnost sněžení, deště se sněhem a tvorby ledovky. Podrobnosti o počasí na noc a úterý přináší Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí v noci:
Nad střední Evropou se udržuje frontální rozhraní, které přinese převážně zataženou noc s mlhami. Ve východní polovině Česka se očekává déšť se sněhem nebo sněžení, přičemž na Moravě a ve Slezsku bude převládat déšť nebo déšť se sněhem po celé období. Na severozápadě Čech budou srážky jen ojedinělé. Teploty se budou pohybovat mezi 0 a -4 °C, na východě kolem +2 °C. Vítr bude většinou slabý, na Moravě a ve Slezsku místy mírný, jihovýchodní. Při mrznoucích srážkách hrozí tvorba ledovky.

Počasí přes den:
Dopoledne i odpoledne zůstane obloha převážně zatažená, zpočátku se mohou místy tvořit mlhy. Srážky se vyskytnou jen ojediněle, zejména ve formě sněžení nebo deště se sněhem, na východě Moravy a ve Slezsku převládá déšť. K večeru srážky postupně ustávají. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 0 a +4 °C, na horách kolem 0 °C. Vítr bude slabý, proměnlivý, postupně se stáčí na severozápadní. Ojediněle může napadnout sníh i v nižších polohách.

Témata:  počasí sníh

Související

Aktuálně se děje

29. dubna 2026 10:50

24. dubna 2026 12:06

22. dubna 2026 10:26

Ceny ropy po prodloužení příměří zůstává na hranici 100 dolarů za barel

Ceny ropy se ve středu udržely v blízkosti hranice 100 dolarů za barel. Stalo se tak poté, co americký prezident Donald Trump oznámil prodloužení příměří s Íránem na dobu neurčitou, a to jen několik hodin před jeho plánovaným vypršením. Hormuzský průliv však zůstává nadále uzavřen. Stále není jasné, zda s tímto novým uspořádáním souhlasil Írán nebo Izrael.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Ilustrační fotografie

Když se tržiště tváří jako e-shop: Hra na hraně zákona

S online tržišti se při nákupech na internetu setkal už téměř každý. Jde o platformy, které sdružují nabídky desítek až tisíců prodejců na jednom místě a fungují jako digitální tržnice dostupné odkudkoli. V případě potíží ale často přesměrují zákazníka přímo na konkrétního, mnohdy zahraničního prodejce, se kterým nemusí být řešení reklamace jednoduché. Je takový postup v souladu s pravidly?